Diagnostika hodinek Garmin u BOXMAT

Diagnostika hodinek Garmin u BOXMAT

Pokud máte podezření, že s vašimi hodinkami není něco v pořádku, nebo si jen přejete provést preventivní kontrolu, diagnostika je tou správnou volbou.

Diagnostiku hodinek Garmin doporučujeme provézt zejména v případech problémů s poklesem kapacity baterie. Občas totiž u nás požadujete servisní zákroky, které nakonec nejsou třeba. Diagnostika hodinek nám umožní zjistit stav a funkčnost vašich hodinek a následně doporučit efektivní řešení přímo pro každého zákazníka.

Nabízíme několik různých možností diagnostiky, které vám pomohou udržet vaše hodinky v top stavu:

  1. Diagnostika hodinek Garmin (BASIC): Tato diagnostika je vhodná pro ty, kteří chtějí vyloučit případné hardwarové problémy s hodinkami.
  2. Diagnostika hodinek Garmin (PRO): Tato diagnostika zahrnuje kompletní kontrolu hodinek Garmin jako u Diagnostiky BASIC a navíc přidává i vyčištění vašich hodinek Garmin přípravky Nano Clear®, které zajistí dokonalou čistotu a ochranu vašich hodinek.
  3. Diagnostika hodinek Garmin (VIP): Tato diagnostika je naši vlajkovou lodí a nabízí tu nejkomplexnější péči hodinkám Garmin na trhu. Kromě kompletní kontroly a vyčištění hodinek přípravky Nano Clear® zahrnuje také test vodotěsnosti. Budete tak mít jistotu, že s hodinkami můžete opět bez obav do vody.

Kromě diagnostiky nabízíme také další služby pro vaše hodinky Garmin. Patří sem například servis hodinek, výměna baterie, oprava řemínků QuickFit a mnoho dalšího. Věříme, že budeme spolehlivým partnerem pro všechny majitele hodinek Garmin, kteří si přejí kvalitní péči a servis pro své hodinky.

Využitím diagnostiky a dalších služeb od nás můžete udržet své hodinky Garmin v optimálním stavu a prodloužit jejich životnost. Nechte své hodinky v péči odborníků a užívejte si jejich spolehlivost a preciznost každý den.