🔥 Velké srovnání parametrů a výdrže baterie hodinek řady Fenix 6 a řady Fenix 7

🔥 Velké srovnání parametrů a výdrže baterie hodinek řady Fenix 6 a řady Fenix 7

Při srovnání parametrů hodinek Garmin Fenix 6 a Fenix 7 jsou na tom obě modelové řady velmi podobně. Hodinky Fenix 7 mají prakticky stejný design a konstrukci jako Fenix 6. Jediným rozdílem je, že Fenix 7 má další detail kolem horního pravého tlačítka, které se používá k výběru možností v nabídce nebo k spuštění/zastavení aktivit. Modely Fenix 6 Pro a Fenix 7 Solar Sapphire mají 32 GB úložiště, zatímco standardní modely Fenix 7 a 7 Solar nabízejí 16 GB. Základní model Fenix 6 má pouze 64 MB úložiště.

 

Srovnání Fenix 6 a Fenix 7 v parametrech:

  1. Baterie: Baterie na Fenix 7 je mnohem lepší než na Fenix 6.
  2. Úložiště: Modely Fenix 6 Pro a Fenix 7 Solar Sapphire mají 32 GB úložiště, zatímco standardní modely Fenix 7 a 7 Solar nabízejí pouze 16 GB.
  3. Design: Fenix 7 má další detail kolem horního pravého tlačítka, které se používá k výběru možností v nabídce nebo k spuštění/zastavení aktivit.
  4. Šrouby: Hodinky Fenix 6 mají šrouby na rámečku, zatímco většina hodinek Fenix 7 má šrouby na ramínkách.
  5. Velikost: Garmin nabízí tři různé velikosti pro oba modely Fenix 6 a Fenix 7.

 

Výdrž baterie Fenix 6 a Fenix 7

Podle recenze na webu Tom’s Guide mají hodinky Fenix 7 výdrž baterie mnohem lepší než hodinky Fenix 6 . Pokud jde o hodinky Fenix 6, výdrž baterie se pohybuje od 9 do 21 dnů v závislosti na použití . Na druhé straně hodinky Fenix 7 nabízejí výdrž baterie od 14 do více než 50 dnů v závislosti na použití . Výdrž baterie se může lišit v závislosti na modelu, který si vyberete.

 

Závěr BOXMAT: V redakci zůstáváme věrni řadě Fenix 6 Pro Solar Titan + Nylonový řemínek