Něco je špatně: cURL error 60: SSL: no alternative certificate subject name matches target host name 'pluginy.janlasac.cz' 🕵️‍♀️ Radíme: Příslušenství k hodinkám Garmin. Co u nás frčí? - BOXMAT.cz

🕵️‍♀️ Radíme: Příslušenství k hodinkám Garmin. Co u nás frčí?

🕵️‍♀️ Radíme: Příslušenství k hodinkám Garmin. Co u nás frčí?

Suverénně nejvíce kupovaným doplňkem k chytrým hodinkám Garmin u nás patří silikonová záslepka napájecího konektoru 1.0 , inovovaná záslepka 2.0 a ochranná skla. Obojí stojí pakatel a přitom účinně chrání ty nejzranitelnější části hodinek (např. u řady Fenix 5X byl častý problém s odlupujícím se pozlacením pinů napájecího konektoru z důvodu oxidace. Řady Fenix 6 mají již povrchovou úpravu odolnější, přesto doporučujeme pro aktivní sportovce napájecí konektor chránit nejen z důvodu napájení, ale především při aktualizaci map nebo SW přes Garmin Express.). Najdete u nás, ale samozřejmě veškerý sortiment pro ochranu hodinek.

Druhé místo patří redukcím napájení pro nejčastější koncovky kabelů (USB micro, USB-C, a nově i pro iOS) k mobilním telefonům. Na dovolené tak nebudete nahraní, když náhodou ztratíte váš originální kabel, ale nabíjení zvládnete i s kabelem k vašemu mobilu.

Třetí místo patří dokovací stanici a dokovací stanici se stojánkem. Jejich výhoda spočívá v tom, že hodinky jsou daleko lépe ovladatelné při nabíjení a také neleží na boku a nehrozí tak nechtěné poškrábání nebo pád ze stolu.

Kapitolou samou pro sebe jsou samozřejmě řemínky z různých materiálů (nylonové, silikonové, kožené, ocelové a nebo titanové) v různých provedeních.