♻️ Radíme: Recyklace a likvidace elektrozařízení zakoupeného u nás

♻️ Radíme: Recyklace a likvidace elektrozařízení zakoupeného u nás

Usilujeme o bezpečné nakládání s nebezpečnými komponenty a podporujeme recyklaci a opětovné využití hodnotných materiálů. Pokud Vám u nás zakoupené hodinky již definitivně dosloužily, existuje několik možností, jak se s nimi bezpečně a ekologicky rozloučit:

Proč má eko likvidace smysl?

  • Získáme cenné materiály – využitím získaných materiálů snižujeme ekologické dopady těžby nových surovin a šetříme energii, která by s těžbou byla spojena. Elektrozařízení obsahují i mnoho kovů, které lze díky recyklaci získat jako cenné suroviny do další výroby (např. měď, kobalt, koltan, stříbro nebo zlato).

  • Chráníme přírodu – správným tříděním a efektivní recyklací snižujeme emise škodlivých látek, jež by byly s těžbou a výrobou spojené. Předáním elektrospotřebičů k recyklaci chráníme půdu před kontaminací nebezpečnými látkami v případě, kdy by spotřebiče skončily na skládce.

Pokud byste ale přeci jen zvažovali opravu vašich hodinek, pak by vás mohl zajímat náš článek týkající se nejčastějších hardwarových problémů a reálných cen oprav.

Buďte s námi pozorní k prostředí, ve kterém žijeme!  49ZLa9mHvnRQ G1PIkCsH1bd15xCyvueM rzFptCGpdjRiD qrDXIR1G6FpUI1Ed6P29omUm1 fxkPU9uornYRdYXax3PEP8J k3jPmpBcLgCqrZPPbHLhRD6ukJq42UT8aAqpWU

noah buscher x8ZStukS2PM unsplash

2 Replies to “♻️ Radíme: Recyklace a likvidace elektrozařízení zakoupeného u nás”

  1. Pingback: 🕵️‍♀️ Radíme: Nejčastější hardwarové problémy a cena oprav u hodinek Garmin? | BOXMAT.cz

  2. Pingback: Radíme: Nejčastější hardwarové problémy a cena oprav u hodinek Garmin? | BOXMAT.cz

Přidávání komentářů je pozastaveno