🕵️‍♀️ Radíme: Garmin Fenix Sapphire vs. Pro aneb rozdílná průhlednost krycího skla

🕵️‍♀️ Radíme: Garmin Fenix Sapphire vs. Pro aneb rozdílná průhlednost krycího skla

 

Nejvíce prodáváme hodinky se safírovým sklíčkem. Ano, safírové sklo patří v současnosti k nejtvrdším a nejodolnějším, takže odolává poškrábání i situacím, kdy vaše hodinky úplně nešetříte. A odolnost je hlavním argumentem při výběru hodinek, který od vás slýcháme.

Přesto vás, ale jejich zakoupením upozorňujeme na důležitou vlastnost, kterou toto sklíčko má. Safírové sklíčko disponuje odlišnou propustností světla a částečně toto světlo odráží zpět, takže ve srovnání s Gorilla Glass je matnější při pohledu na displej hodinek a to i za velmi dobrých světelných podmínek.

Znamená to nutně, že byste si neměli hodinky se safírovým sklíčkem koupit? Nebo, že je safírové sklíčko horší než to s Gorilla Glass? Určitě ne! Tak jako každá mince má rub i líc, tak každé sklíčko má svá pro a proti. Někdo z vás bude preferovat větší odolnost (Sapphire) a někdo zase více ocení jiné pohledové parametry skla (Gorilla Glass). Jen se vždy snažíme upozornit na všechna pro a proti, aby jste s finálním výběrem byli opravdu spokojeni. Takže doporučujeme zvážit, jak a kde plánujete hodinky používat a jaké nároky na jejich odolnost budete mít.

Jako ilustraci výše zmíněného přikládáme k tomuto příspěvku i fotografii, která uvedené rozdíly ve složení sklíček názorně demonstruje.

Pokud si i přesto nejste při koupi hodinek jisti, využijte naší nabídky a ozvěte se nám – rádi Vám s výběrem pomůžeme!

 

uvodka boxmat