💰 Radíme: Nastavení a použití bezkontaktních plateb Garmin Pay

💰 Radíme: Nastavení a použití bezkontaktních plateb Garmin Pay

Zařízení Garmin se stane důležitou součástí vašeho každodenního života a díky bezkontaktním platbám Garmin Pay bude ještě více nepostradatelné. Proč? Protože Garmin Pay je rychlejší, bezpečnější a pohodlnější způsob placení.

Ptáte se nás často na použití a nastavení Garmin Pay a proto jsme se rozhodli shrnout to nejdůležitější v našem dalším článku.

GARMIN PAY USNADŇUJE PLATBY

Garmin Pay je pohodlným řešením bezkontaktní platby. Potřebujete rychlé občerstvení během tréninku? Nemáte s sebou drobné nebo platební kartu? Žádný problém, pokud Vaše hodinky, banka a platební karta podporuje Garmin Pay. K samotné platbě s Garmin Pay nepotřebujete nic než hodinky podporující tuto funkci. V nich si aktivovat peněženku a do ní přidat Vaší platební kartu.

NASTAVENÍ GARMIN PAY

Do své elektronické peněženky můžete přidat jednu nebo více platebních karet od níže zmíněných bank, které tuto bezkontaktní platební metodu podporují. Chytré hodinky reagují přes NFC. Ze všeho nejdříve je potřeba stáhnout aplikaci Garmin Connect, poté následuje:

  1. V aplikaci Garmin Connect Mobile klepněte na “Možnosti” (tři čárky nebo tečky)
  2. Klepněte na “Zařízení Garmin
  3. Zvolte zařízení, které chcete přidat
  4. Následně vyberte “Garmin Pay” a “Vytvořit peněženku
  5. Nakonec operaci dokončete dle pokynů na displeji

POUŽITÍ GARMIN PAY

Bezkontaktní platby Garmin Pay fungují s kreditními a debetními kartami Visa®, Mastercard® a mnoha dalšími.

Funkci Garmin Pay je možné použít téměř všude, kde je možné platit bezkontaktně. Doporučujeme ověřit, kde, je možné službu využít a také na seznam zapojených bank včetně kompatibilních platebních karet. Banky podporující Garmin Pay najdete zde.

RYCHLÉ A BEZPEČNÉ POUŽITÍ

Stačí jen párkrát ťuknout na kompatibilních hodinkách Garmin a máte Garmin Pay hned po ruce. Zadejte heslo, vyberte ve virtuální peněžence správnou platební kartu, přidržte zápěstí u čtečky karet – a je to. Nemusíte hledat telefon, karty ani hotovost. Nápověda k funkci Garmin Pay najdete na stránce podpory Garmin.

SOUKROMÍ A BEZPEČNOST

Společnost Garmin bere bezpečnost vašich platebních informací vážně. Proto vás služba Garmin Pay při každém nákupu chrání použitím čísel karet a kódů transakcí specifických pro hodinky. Číslo karty není uložené na vašem zařízení, na serverech Garmin, ani se při platbě nepředává prodejcům. Platíte tedy s jistotou.

KOMPATIBILITA

Momentálně můžete k platbě používat tato vybraná zařízení Garmin. Další budou přibývat, tak doporučujeme sledovat nás blog průběžně.

GarminPay-penezenka